Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Počela online škola

Raša Jašović

Juče je počela sa radom online škola pčelarstva Društva pčelara Beograd. Na uvodnom predavanju koje je održao predsednik Društva Slobodan Čumić, bilo je prisutno 76 polaznika škole iz prve grupe. Polaznici su podeljeni u više grupa, radi lakšeg rada škole i da bi svi polaznici mogli aktivno da učestvuju u radu škole.. Naša Zoom platforma, koju smo iznajmili, moše da dopusti konekciju do 100 učesnika. Dakle, imamo još 24 slobodnih mesta, u ovoj grupi, za online školu. Svi zainteresovani još uvek mogu da se prijave kod našeg sekretara Nikole Vujoševića (tel. 0603080253) i biće rasporedjeni u neku od grupa.  Požurite, sledeći čas je već u četvrtak.

 

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас177
mod_vvisit_counterЈуче331
mod_vvisit_counterОве недеље2889
mod_vvisit_counterОвог месеца4830
mod_vvisit_counterУкупно1371227